Ekran dotykowy lumia 930

GASTRO POS jest programem, który pozwala na szybką i intuicyjną sprzedaż, przygotowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jako bardzo ciekawy organizm na rynku gastronomicznym bawi się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa pomaga w sztuce kelnerom również tym jedynym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo podatnej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich i długotrwałych szkoleń, i niezwykle praktyczna forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, zintegrowana z wielką gamą funkcji, znacznie dobro sprawdzi się w nie dopiero w średnim, pojedynczym lokalu, a dodatkowo w sieci gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom i modułom GASTRO POS stanowi niezmiernie podatnym systemem, jaki kupimy na rynku. W relacje od profilu lokalu, czy stanowi zatem bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najkonieczniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich gości do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu pracy kiedy i sukcesu jaki generuje. W relacji od miejsca, można i ustalić widok opcji tak, by stanowił on dopasowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, właściciel ma kontakt do wszelkich możliwości. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do osobistych potrzeb; kontrola rachunków oraz zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w dowolnym momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z zespołami hotelowymi i urządzeniami do zadań specjalnych.